Android Oyunlar Android Uygulamalar

android oyunlar android uygulamalar

Akıllı telefon denildiğinde akla ilk olarak android telefon gelmektedir. Android işletim sistemi için özel olarak geliştirilmiş çok fazla uygulama mevcut. Öyle ki bu uygulamalar arasında mutlaka işinize yarayacak bir uygulamayı bulabiliyorsunuz. Üstelik farklı kategori seçeneklerinin olması da daha farklı uygulamaları indirmenizi ve keşfetmenizi sağlıyor.

Android telefon kullandığınızda, en az uygulamalar kadar oyun seçeneklerinin de başarılı olduğunu göreceksiniz. Bu yazımızda sizlere android işletim sisteminiz için Google play üzerinden indirebileceğiniz en başarılı 5 android uygulaması ve en başarılı 5 android oyununu derledik.

Bağımlısı Olacağınız 5 Android Oyunları

Android oyunlar sıkıldığınızda keyifli zaman geçirebileceğiniz, gün içerisinde yaşadığınız stresi size unutturacak birbirinden eğlenceli oyunlardır.

Sizler için en iyi 5 oyunu aşağıdaki gibi sıralandırdık.

  1. War Robots (Savaş Robotları)

Yeni ve en çok beğenilen oyunlar arasında olan War Robots oyununda birbirinden güçlü mekanik robotlar savaşıyor. Başarılı grafiklerin yanı sıra; takımlar halinde, online olarak, çok oyunculu ve gerçek zamanlı oynanabilir bir oyun olması, oyunu daha da çekici bir hale getirmektedir.

  1. Transport Tycoon (Taşımacılık Simülasyonu)

Simülasyon oyun tarzını sevenler için önerebileceğimiz bir oyun olan Transport Tycoon oyununda bir taşıma şirketini kontrol ediyorsunuz. Farklı pek çok şehirler ve yerler arasında, 150’den fazla kara, hava yolu ile kullanabileceğiniz araç ile eşya, yük taşıma işlemleri yapıyorsunuz.

  1. Subway Surfers (Metro Sörfçüleri)

Subway Surfers, andoid kullanıcılarının en çok oynadığı oyunlardan birisidir. Bu oyunda tren yolunda hızla koşan ve koşarken de altın gibi değerli “şeyleri” toplayan bir çocuk var. Bu çocuğu kontrol ederken etrafa çarpmamaya, düşmemeye özen göstermelisiniz. Bunun için de hız önemli.

  1. Asphalt Xtreme: Offroad Racing (Araba yarış oyunu)

Google Play üzerinde bulabileceğiniz en kaliteli grafiklere ve üst düzey tasarımlara sahip arabaların bulunduğu, dünya’nın pek çok farklı bölgesinde yarışmanıza imkan sağlayan, en başarılı araba yarış oyunlarından birisidir.

  1. Candy Crush Saga

Şekerleri dizdikçe bağımlısı olabileceğiniz, android kullanıcılarının en çok indirdiği, rekor kıran oyunlardan birisidir.

Bağımlısı Olacağınız 5 Android Uygulaması

Android uygulamalar arasında en çok tercih edilen ve işe yarayan uygulamaların önemli bir kısmını sosyal etkileşim ve iletişim uygulamaları oluşturuyor. Bu anlamda işinize yarayacak top 5 uygulamayı; Facebook Messenger, WhatsApp, Instagram, Snapchat ve Letgo olarak sıralandırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*