Google Play Store Geçmişini Silme

Google play store geçmişini silme

Android işletim sistemiyle özdeşleşen Google Play Store üzerinde 1 milyonun üstünde ücretli-ücretsiz uygulama olsa da, bunların geçmişini bazen çeşitli sebeplerden ötürü silmek isteyebiliyoruz. Google Play indirme geçmişi silme ve Play Store sipariş geçmişi silme pek çok kişi tarafından merak edilirken, biz de bu yazıda Google Play Store geçmişini silme hakkında bilgi vereceğiz…

Google Play Store Geçmişini Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Google Play Store geçmişini silme yapmak için akıllı telefonunuzun menüsünde Google Play Store uygulamasını açın  ve ardından üstte bulunan üç çubuklu menü simgesine basarak Ayarlar sekmesine girin.

Daha sonra yerel arama geçmişini temizle tuşuna basarak Google Play indirme geçmişi silme işlemi tamamlanmış olur. Buradan yerel arama geçmişini temizleyerek, sorunu halledebilirsiniz. Bu şekilde kullandığınız Android telefon üstündeki tüm arama geçmişi de silinecektir ve Play Store sipariş geçmişi silme sorunu hallolacaktır.

Google Play Store

Google Play Store üzerinde hali hazırda 1 milyonun üstünde uygulama bulunuyor. Platformda aynı zamanda sevilen filmler de satılmakta ve bunların arasında İntihar Kadrosu, The Accountant, Deadpool, Grinin Elli Tonu ve Sully gibi yapımlar bulunuyor. Kutsal Düşler, Şiir Sokakta, Aldatan Adam ve Günlük Konuşulan İngilizce Cümleler gibi kitaplar da Google Play Store üzerinde yer alırken, aynı zamanda pek çok ücretli – ücretsiz uygulama bulunuyor.

Aynı zamanda CNN Türk, Vatan gazetesi, Posta gazetesi ve Haberler.com gibi iletişim mecralarını da takip edebileceğiniz Google Play Store’da son dönemlerde Homeless oyunu çokça oynanıyor. Bir evsiz olarak başlayıp, kariyerinizi zirveye çıkartmaya çalıştığınız oyun tamamen ücretsiz ve adeta bağımlılık yapıcı. Ayrıca Virtual Beggar, Survive, Forex Game, Business Inc ve Yu gi Oh gibi oyunlar da Google Play Store üzerinde en popüler yapımlardan.

Bunların yanı sıra yukarıda anlattığımız metotlarla Google Play indirme geçmişi silme işlemi yapabilir ve verilerinizi gizleyebilirsiniz. İnsanların neler indirdiğinizi görmesini istemiyorsanız, Google Play Store geçmişini silme işlemi son derece basit ve faydalıdır. Bunu yaptığınız takdirde insanlar telefonunuza baksa da, daha önce neler indirdiğinizi göremeyecekler ve arama listeniz boş olarak gözükecek.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*