Android Sistem Onarma Programları

android sistem onarma programları

Oldukça sık kullanılan bir işletim sistemi olsa da, Android sorunları ve çözümleri sıkça karşımıza çıkan bir başlık. Sistem sorunları yaşayanlar için Android sistem onarma programları bulunurken, cihazınızda yaşadığınız problemleri Android sistem onarma programı ile çözebilirsiniz…

Android Sistem Onarma Programı

Android sistem onarma programı denilince akla ilk olarak 3C System Tuner geliyor. Sistem üzerindeki tüm aktiviteleri izleyip kayıt eden, görev sonlandırma yapabilen, işlemciyi, SD kartı ve hafızayı kontrol edebilen 3C System Tuner, son derece kullanışlı bir program olduğu gibi aynı zamanda da ücretsiz. Veri yedekleme ve kaydetme yapabilen, sistem uygulamalarını silebilen ve yedeklenen dosyaları aynı zamanda e-mail veya bulut üzerinden paylaşabilen programla, aynı zamanda istediğiniz uygulamayı dondurabilirsiniz de. Kısacası, 3C System Tuner Android sistem onarma programları arasında tercih edebileceğiniz en iyi seçenekler içinde bulunuyor.

Alternatif Android Sistem Onarma Programları

Android sorunları ve çözümleri arayan kişilerin güvenli modu kullanması da gerekebilir. Android işletim sistemlerinde telefonu güvenli modda başlattığınız takdirde, sorunun cihazdan mı, uygulamalardan mı kaynaklandığını anlayabilirsiniz. Eğer telefon güvenli modda sorunsuz şekilde çalışıyorsa, problem uygulamalardan kaynaklı demektir. Bunun için sorun yarattığını tahmin ettiğiniz uygulamaları silerek telefonu tekrar test edebilirsiniz. Eğer telefonunuzda ciddi şekilde çözülemez bir sorun varsa ve Android sistem onarma programı da yararlı olmuyorsa, telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz fakat bu şekilde cihazınızdaki tüm veriler kalıcı olarak silinecektir.

AMC Security de Android sistem onarma programları arasında yer alıyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan AMC Security, telefon belleğini serbest bıraktığı gibi, aynı zamanda verimliliği de artırıyor ve en üst düzeye çıkarıyor. Bu şekilde sanal bellek temizleniyor, gereksiz dosyalar siliniyor ve ön bellek verileri kaldırılıyor. Kötü amaçlı veya dolandırıcı web sitelerine karşı da çözüm üreten program ücretsiz olarak kullanılabiliyor fakat maksimum verimlilik almak için para ödemeniz gerekebilir. Cihaz üstünde virüs taraması da yapabilen AMC Security, aynı zamanda telefonda oyun oynamayı tercih edenler için de faydalı çünkü oyun hızlandırıcı özelliği bulunuyor. Özellikle cep telefonunuz üzerinden özel işler gerçekleştiriyor, ödemeler yapıyorsanız AMC Security kullanmanızı tavsiye ederiz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*