2017’nin En iyi 5 Uygulaması

en iyi uygulamalar

Yıl sonuna sayılı günler kala hatırlayacağınız gibi Apple en çok indirilen uygulamalarının listesini yayımlamıştı. Bizler de sizin için güncellenen ve yeni üretilen uygulamalar arasından en beğenilen 5 uygulamayı detaylı bir şekilde inceledik.

2017’nin En iyi 5 Uygulaması

Sizin için seçtiğimiz en iyi beş uygulama şu şekilde:

1- Prisma: Çekilen fotoğrafları dünyaca ünlü ressamların stillerinde düzenleme imkanı sunan Prisma, benzer programları geride bırakarak ilk sırada yerini alıyor.
2- MSQR: En iyi ikinci uygulama seçilen MSQRD ise kullanıcılarına çeşitli komik filtrelerle yüzlerini değiştirirken fotoğraf ve video çekme imkanı sağlıyor.
3- Penguen: En iyi üçüncü uygulama ise mizah severlerin gözdesi olan Penguen. Derginin yazarları ve karikatüristleri tarafından özel olarak tasarlanmış olan uygulama ile her an her yerde karikatür okuyabilir ve kişisel sosyal medya hesaplarınızdan istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.
4- Milli Parklar: Dördüncü en iyi uygulama ise günümüzün seyyahları için. Doğal alanları gezen, tabiat parklarını merak eden ve milli parklarda sevdikleri ile vakit geçirmek için adres ararken vakit kaybetmekten çekinen kişiler için öneriliyor.
5- Folioscope: En iyi beşinci uygulama ise yaratıcı düşünce ile karikatür çizip bunu paylaşmaktan hoşlananlar için. Uygulama size hızlı bir şekilde çizim yapıp bunu paylaşma imkanı tanıyor ve zaman zaman özel temalı yarışmalarda kendinizi gösterme şansı veriyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*