En iyi Android Launcher Uygulamaları Hangileri?

en iyi android launcher

En iyi android launcher uygulaması seçiminde kendi isteklerinizi ve telefonunuzun sistem özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Örneğin telefonunuzda yavaşlık sorunu varsa, böyle bir durumda fazla RAM tüketmeyecek bir launcher tercih etmeniz çok faydalı olacaktır. Böyle bir tercih aynı zamanda telefonunuzun arayüzünün artık daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır.

En iyi Android Launcher Uygulamaları

Az RAM tüketen bir launcher aynı zamanda en az şarj yiyen launcher olacaktır. Çünkü bir uygulama ne kadar az RAM kullanırsa, o kadar az şarj tüketir ve sonuç olarak sahip olduğunuz telefonun şarjı kolay kolay bitmez. Özellikle de gün içerisinde şarjınızın bitmemesi sizler için önemliyse, launcher seçiminde çok daha dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Bu yazımızda sizlere genel olarak android kullanıcıları tarafından beğenilen en iyi android launcher uygulamaları listeleyeceğiz…

Nova Launcher

Nova Launcher bulabileceğiniz en iyi android launcher uygulamalarından birisidir.

Başlıca özellikleri;

  • Arayüzü oldukça şık
  • Oldukça fazla kişiselleştirme özelliklerine sahip
  • Oldukça hızlı çalışıyor ve sistemi yormuyor
  • Google Play üzerinde bulabileceğiniz en iyi en az şarj yiyen launcher seçeneklerinden birisidir.

Go Launcher

Go Launcher en güvenilir launcher sistemlerinden birisidir. Kişiselleştirme konusunda pek çok launcher’a kıyasla daha fazla imkan sağlıyor ve oldukça stabil çalışıyor. En iyi android launcher uygulamaları arasında olan Go Launcher orta ve üst düzey sistem özelliklerine sahip telefonlar için uygundur.

Action Launcher 3

Derli toplu bir android arayüzü istiyorsanız, Action Launcher 3 tam da size göre diyebiliriz. Oldukça gelişmiş klasör özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra, dosyaları anlaşılır temiz bir menü sayesinde kolayca düzenlemenizi sağlıyor. Özellikle düzenliğe, temizliğ önem verenler için en iyi android launcher diyebiliriz. Uygulamaları dilediğiniz gibi sıralayabilir, otomatik olarak düzene sokabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Arrow Launcher

Bulabileceğiniz en şık görsellere sahip launcher sistemlerinden birisidir. Hem sade olsun, hem de şık diyorsanız, kesinlikle en iyi android launcher uygulamaları arasında size önerebileceğimiz bir launcher’dır.

Pek çok temaya sahip olan bu launcher aynı zamanda Google Play üzerinde bulabileceğiniz en az şarj yiyen launcher arasında gelmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*