Android Telefonlar ‘’Uydun Telefonuna’’ Dönüştürülebiliyor!

uydu telefonu

Android telefonlar sağlamış olduğu avantajları sayesinde iletişim ihtiyacımızı en iyi bir şekilde karşılaşmaktadırlar. Bu anlamda android uygulamalar oldukça fazla zengin seçeneklere sahiptir. Ancak bazı durumlarda telefonunuz, kullanmış olduğunuz operatöre bağlı olarak “çekme sorunu” yaşayabilir. Böyle bir durumda telefonunuzu en etkili bir şekilde kullanmak için uyduya dönüştürebilirsiniz. Evet, bunu kullanmış olduğunuz android telefon ile çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Uydu telefonu pek çok açıdan işinizi görecek bir telefon olarak kullanabileceğiniz bir telefondur.

Android Telefon Uyduya Nasıl Dönüştürülür?

Android telefonlar uydu telefonu olarak kullanılabilir. Bunun için ise tahmin edebileceğiniz gibi telefona ek aksesuarlar takılması gerekiyor. Bu aksesuarlar sayesinde telefonunuz artık bir uydu telefonu gibi işlev gösterecek ve bu sayede nerede olursanız olun, çekme sorunu ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Hem ekipmanlar hem de android uygulamalar ile desteklenen bu uydu kitinin adı ise Thuraya SatSleeve.

Thuraya SatSleeve kullanmış olduğunuz android telefonu bir uydu telefonu olarak kullanmanızı sağlayacak tüm önemli ekipmanları içerir. Bu ekipmanları destekleyen yazılımlar da android uygulamaları olarak telefonunuza yükleyebileceğiniz yazılımlardır. Bu yazılımlar sayesinde telefonunuz uydu telefonu olduğunda artık kontrol etmek çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Android Telefonu Uydu Olarak Kullanmak

Android telefonlar için özel olarak geliştirilen Thuraya SatSleeve kiti içeriğinde telefonunuzun uydu olarak her türlü işlevselliğini kontrol edebilirsiniz. E-posta, internet, SMS, çağrı yapma, alma gibi önemli temel işlevsellikleri çok rahat bir şekilde telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonunuzu bir uydu telefonu olarak kullanmak, özellikle de çekme sorunundan kurtulmanızı sağlayacak ve nerede olursanız olun, android telefonunuzun tüm temel işlevselliklerini gerçekleştirebileceksiniz.

“SatSleeve +” kiti, hem iPhone’lar hem de Android cihazlarla uyumlu olması ile beklentileri karşılar. Üstelik bu kitin normalden çok daha fazla kullanılabileceği ihtimali göz önünde bulundurularak, ek olarak batarya da dahil edilmektedir. Telefonunuzu kolay bir şekilde uydu telefonunuza dönüştürebileceğiniz, bu muazzam ekipman ve uygulamaların tutarı ise 499 dolar civarında. Kolay bir şekilde telefonunuzu uydu telefona çevirmek için en kullanışlı ve en ideal ekipman olduğunu söyleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*