Bursa Firmaları ve Etkinlikleri

Bursa’nın ne kadar üretken bir şehir olduğunu biliyor muydunuz. Biz çok araştırdık ve Bursa firmalar ve Bursa etkinlikleri herkesin duymadığı haberi olmadığı için arka planda kalıyor.

Bursa firmaları baktığınızda dünyanın her ülkesine, her şehrine ürün sevkiyatı yapmakta ve her geçen günde şehrin gelişmesini sağlamaktadır. Şeftali, incir, havlu, mobilya.
İnegöl mobilyası zaten artık dünyanın her yerinde bilinmekte ve tercih edilmektedir. Araştırmalarımız sonucu Yıllık 3 milyar tl’yi aşkın toplamda mobilya ithalatı, ihracatı yapılmaktadır. Şeftalisiyle meşhur olması ilginçtir ki gitseniz, hangi köy hangi ilçede en çok şeftali üretimi yapılmaktadır bilmezler.

Kestane üretimiylede Kafkas pastaneleri ilk sıraya çekmektedir. Şehri yerel halkın bazıları kestane zamanı dağlara yolculuk yapar ve iyi gelir elde eder. Kestane toplayarak kestane üreticilerine satış yada pazarlarda kendi tezgahlarını açarlar.

Neler Merak Ediyorsunuz.

Bursa‘da nerede diye merak ettiğiniz bir çok bilgiye aslında güzel bir platformdan ulaşabilirsiniz. Bu platform sizlere firmaları, bilinmesi gereken bir çok şeyi, birebir yerinde ziyaret ederek ve araştırarak yayınlamaktadır.  İnsanlar bu sayede bilgileniyor, doğru bilgilere ulaşıyor ve kazançlı çıkıyor.

Eğlencenin dorukları, tiyatronun beşiği sanatın şehri olarakta bilinmelidir. Her yaz şenlikleri, her hafta güncel sinema vizyonları, tiyatro oyunları şehrin insanı durdurak bilmeden sosyal aktiviteler yapması için her daim olmaktadır.  İnsanlar eğlenmeyi sevdikleri için bu alanları bu yerleri hiç boş bırakmıyor. Tiyatro seansları genelde akşam saatleri oluyor, özel tiyatrolar gündüz saatlerinde oyunlar sergilemektedir. Bunlarla ilgili bilgilere bahsettiğimiz o platform üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. Çünkü her bilgi saat zaman kim düzenliyor yayınlanmaktadır. ,Her etkinlik hakkında içerikler mevcuttur.

Daha sonraki makalemizde sizlere; Bursa etkinlikleri ile ilgi yazımızı yayınlayacağız, bizi takipte kalın

Leave a Reply